2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. ❶ Piegādes laiks un nosacījumi

Piegādes laiks un nosacījumi

Pušķa cenā neietilpst piegāde pa Latviju, bet pat ar piegādi cena uz ziediem mums būs viszemākā nekā citos pušķu piegādes uzņēmumos. Mūsu preces kvalitāte un ziedu piegāde pa Rīgu un Latviju apmierinās klientu par visiem 100%!

Piegādes datums un laiks

Dažos gadījumos apmaksas sistēmas var kavēt pasūtījuma apmaksas paziņojuma nosūtīšanu klientam. Piegāde tiek īstenota tikai pēc pasūtījuma apmaksas apstiprināšanas.

Var pasūtīt ziedus ar piegādi uz šodienu, bet mēs iesakam Jums parūpēties par to laicīgi (2-3 dienas iepriekš). Tas ļaus mums izpildīt Jūsu pasūtījumu bez steigas un ņemot vērā visas floristikas detaļas un noteikumus.  Eksotiskos un nesezonas ziedus ir vēlams pasūtīt ne vēlāk kā nedēļu iepriekš.

Piegādes datumu un laiku izvēlas pasūtītājs, norādot to pie pasūtījuma noformēšanas. Mēs pieņemam pasūtījumus visu diennakti bez brīvdienām.

Piegādes cena

Rīga (Zaļa zona)

0 Eiro* - pasūtījumiem virs 30 Eiro (Gadījumā, ja Jūs nevarat norādīt precīzu piegādes adresi, tad piegāde uz norādīto adresi būs 7 Eiro)

7 Eiro - pasūtījumiem līdz 30 Eiro

Sarkana zona - 10 Eiro

Zila zona - 15 Eiro

Violeta zona - 20 Eiro

Pārēja Latvijas teritorija - 35 Eiro

Piegāde svētku dienās  (14.februāris, 8.marts, Jaunais gads) tiek īstenota pēc atsevišķa tarifu plāna, kas tiek atspoguļots pasūtījuma noformēšanas lapā. Piegādes cena svinamās dienās tiek aprēķināta individuāli pamatojoties uz floristu, kurjeru un ceļa situācijas noslogojuma.

Steidzama ziedu piegāde pa Rīgu

No pasūtījuma apmaksas brīža steidzamā piegāde aizņems no divām līdz trīs stundām. Gadījumā, ja prece tiek apmaksāta kurjeram skaidrā naudā, steidzamās piegādes laika atskaite sākas no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Šis pakalpojums tiek izplatīts uz precēm, kuri ir iegādāti pasūtījuma dienā. Steidzamās piegādes cena - 10€

Mēs neīstenojam steidzamu piegādi Svētā Valentīndienā, Jaunajā gadā un 8.martā.

Piegāde pa latviju

Gadījumā, ja pasūtījums tiek izpildīts ārpus Rīgas robežām, mēs nevaram garantēt piegādi “tieši laikā”. Mēs pasūtījumā norādīto laiku pieņemam kā pasūtītājam vēlamo. Izpildot pasūtījumu, mēs pieliekam visas pūles, lai ievērotu vēlamo piegādes laiku. Bet tā kā tie ir tālāki rajoni, precīzi piegādei laiki netiek garantēti, bet mēs noteikti varam garantēt piegādi Jūsu izvēlētajā dienā līdz pulksten 22.00. Piegādes iespējas uz tālākiem Rīgas pilsētas rajoniem svētku dienās precizējiet pa tālruni: +37120030306

Individuāla pieeja klientam

Ekstrēmos gadījumos mēs ejam pretī mūsu klientiem un paātrinām piegādi pēc to vēlēšanās. Mūsu servisa atbalsta dienests paziņos Jums visu svarīgu informāciju. Ja Jums ir vajadzīga ziedu piegāde Rīgā — vērsieties pie mums.

Noteikta laika piegāde

Jūs varat pasūtīt ziedu piegādi uz noteikto laiku ar intervālu 10 minūtes. Izpildot doto pakalpojumu, kurjers orientēsies uz noteikto laiku. Piegādes laika neprecizitāte sastāda maksimums 30 minūtes kā uz lielāko, tā arī uz mazāko pusi. Pakalpojuma cena ir 10 eiro.

Nakts piegāde

Nakts piegāde tiek īstenota no 22:00 līdz 7:00. Pakalpojuma cena sastādīs 20 eiro. Ja nakts piegāde tiek noformēta tajā pašā naktī, tad šāds pasūtījums var tikt atcelts vai pārcelts uz citu laiku. Pasūtījuma garantētai piegādei nakts laikā – pasūtiet doto pakalpojumu iepriekš.

Piegāde bez saņēmēja adreses — tā ir realitāte!

Ja Jūs nezināt piegādes pilnu un precīzu adresi, tad pasūtījuma laikā Jūs varat izvēlēties opciju  «Nezinu precīzu piegādes adresi». Mēs sazvanīsimies ar saņēmēju un noskaidrosim viņa pilsētu, pilnu adresi, kā  arī koriģēsim viņam ērtu piegādes datumu un laiku. Pakalpojuma cena ir 15 eiro. Pakalpojumā ietilpst piegādes izmaksas uz jebkuru apdzīvotu vietu, bet ne dārgāk par 15 eiro. Ja saņēmējs nosauks adresi ar piegādes cenu virs 15 eiro, tad mēs sazināsimies ar Jums piemaksas saņemšanai. Ja ir apmaksāta piegāde ārpus Rīgas robežas, bet pasūtītājs atrodas Rīgā, tad nauda par piegādi tiek kompensēta ar komplimentu no uzņēmuma pēc paša uzņēmuma ieskata (konfektes, balons, papildu ziedi). Nauda par doto pakalpojumu netiek atgriezta!

Pēc piegādes adreses saskaņošanas ar saņēmēju, gadās tādi gadījumi, kad ar pasūtītāju neizdodas sazināties. Tādā gadījumā pušķis tiek izveidots uz mazāko summu, lai varētu nosegt piegādes izmaksas uz saņēmēja norādīto piegādes adresi.

Anonīma piegāde

Pārsteigumu cienītājiem ir sekojošs pakalpojums – anonīma ziedu piegāde Rīgā bezmaksas. To pasūtot, Jūs varat būt drošs – saņēmējs neuzzinās Jūsu vārdu līdz saņemšanas brīdim, ja nu vienīgi Jūs pats vēlēsieties to norādīt kartiņā. Pasūtīt doto pakalpojumu var, atstājot ķeksīti sadaļā "Papildu nosacījumi". Pakalpojums ir bez maksas.

Katrā piegādes reizē mēs precizējam, vai saņēmējs ir uz vietas. Mēs sakām “Jums ir dāvana”, precizējam, vai viņš ir sastopams norādītajā adresē. Bet mēs nesakām, no kā ir dāvana.

Jūsu dati tiek izmantoti tikai apmaksas brīdī un netiek nodoti saņēmējam.

Piegāde uz darbu, māju, slimnīcu vai viesnīcu

Mēs īstenojam piegādi uz to adresi, kuru norādīja Klients, tieši saņēmējam rokās vai uz darba adresi. Viesnīcā mēs īstenojam ziedu piegādi uz to istabas numuru, kuru norādīja Klients. Ja Jūs aizmirsāt viesnīcas istabas numuru, bet zināt viesnīcas nosaukumu, tad mēs atstāsim Jūsu pasūtījumu recepcijā uz saņēmēja vārda vai arī jautāsim viņa istabas numuriņu un pasniegsim pušķi tieši rokās. Ja piegāde ir paredzēta uz slimnīcu, tad iespējams, kurjers atstās ziedus reģistratūrā, vienojoties par ziedu nodošanu saņēmējam uz palātu. Pakalpojums ir bez maksas.

Fotogrāfija pušķa pasniegšanas brīdī

Mēs fotografējam saņēmējus pasūtījuma izsniegšanas laikā. Šī fotogrāfija tiek nosūtīta pasūtītājam pa elektronisko pastu uz pasūtījuma noformēšanā norādīto adresi. Šo pakalpojumu mēs varam garantēt tikai no savas puses. Mēs neesam atbildīgi, ja Jūs esat nepareizi norādījis e-pasta adresi, noformējot pasūtījumu. Mēs arī neatbildam par jebkādu iespējamu aizkavēšanos vēstuļu piegādē, kā arī par Jūsu pasta sistēmas to noraidīšanu. Šī fotogrāfija tiek arī automātiski apstrādāta – tajā tiek maskēta saņēmēja seja, un fotogrāfija tiek izlikta mūsu portfolio.

Pakalpojuma izpilde var tikt ierobežota vai atcelta sekojošos gadījumos: diennakts tumšais laiks, saņēmēja atteikums uzņemt bildi, Interneta signāla neesamība vai ierobežojums kurjera telefonā (šajā gadījumā nevar tikt izpildīta fotogrāfijas nosūtīšanas funkcija), vai arī telefona / operētājsistēmas bojājums. Pakalpojums ir bez maksas un tiek piedāvāts tikai tāpēc, lai iepriecinātu Jūs ar fotogrāfiju.

Pasūtījuma izpildes atskaite

Atskaiti par pasūtījumu izpildi mēs Jums sūtīsim ar SMS palīdzību, kā arī uz Jūsu e-pastu, kuru norādījāt, noformējot pasūtījumu. Jūs saņemat paziņojumus tajos momentos, kad mēs esam pieņēmuši Jūsu pasūtījumu, kad pasūtījums tika nodots kurjeram uz piegādi, un kad kurjers piegādās to saņēmējam. Ja tika uztaistīta fotogrāfija, Jūs atsevišķi saņemsiet paziņojumu ar fotogrāfiju.

Mēs neesam atbildīgi, ja Jūs esat nepareizi norādījis e-pasta adresi, noformējot pasūtījumu. Mēs arī neatbildam par jebkādu iespējamu aizkavēšanos vēstuļu piegādē, kā arī par Jūsu pasta sistēmas to noraidīšanu. Šī fotogrāfija tiek arī automātiski apstrādāta – tajā tiek maskēta saņēmēja seja, un fotogrāfija tiek izlikta mūsu portfolio.

Saņēmēja gaidīšana un piegādes adreses maiņa

Uzmanību! Piegādes vietā kurjers gaidīs 15 minūtes. Ja saņēmēja nav uz vietas, kurjeram ir tiesības nodot pušķi jebkuram citam, kas atrodas dzīvoklī, kurā bija jābūt pašam saņēmējam. Ja pasūtījumu neizdodas piegādāt uz norādīto adresi (saņēmējs vai kāda cita persona, kura varētu paņemt pasūtījumu, nav uz vietas), kurjers piegādā to uz uzņēmuma biroju pēc adreses Artilērijas iela 25, Rīga, LV-1011, kur saņēmējs varēs patstāvīgi saņemt savu dāvanu. Ja pasūtītājs vēlas veikt piegādi atkārtoti uz norādīto pasūtījuma adresi vai jebkuru citu adresi, ir nepieciešams atkārtoti apmaksāt piegādi pilnā apmērā.

 

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti