Ziedu piegāde Latvija Rīga un citas pilsētas. Mēs piegādājam ziedus pasūtīšanas dienā Rīgā. Pa Latviju izsūtam pasūtījumus no Rīgas

Labākās cens zieediem un pušķiem ar piegādi pa Rīgu. Serviss - viens no labākajiem Rīgā. Ne visi interneta veikali Latvijā piegādā ziedus pa visu Latviju. Mēs piegādāsim ziedus pa visu valsti Latvija!

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. ❶ Ziedu piegāde pa latviju

ZIEDU PIEGĀDE PA LATVIJU

Augsto tehnoloģiju laiks nekad nevarēs mums aizstāt mīlestību! Tālruņi, datori, planšetdatori – viss tas, kā neredzamais diegs, palīdz cilvēkam atrast savu otro pusīti. Mūsdienīgā un steidzīga dzīves ritmā dažreiz tā pietrūkst dzīvās sarunas un ziedu, ne tos, kurus mēs dāvinām sociālajos tīklos – bez brīnišķīga aromāta, svaiguma, kuriem nevar pieskarties, bet gan dzīvo ziedu pušķu.

Reizēm ir situācijas, kad cilvēks atrodas vairāku simtu kilometru attālumā no mums. Mēs varam parunāt un ieraudzīt viens otru, izmantojot Skype vai mobilo tālruni. Bet pēkšņi saprotam, ka ļoti vēlamies viņam uzdāvināt greznu ziedu pušķi no Rīgas floristiem... Kā to var izdarīt, ja cilvēks dzīvo citā pilsētā? Ļoti vienkārši! Interneta veikals „Krokus” var Jums palīdzēt atrisināt šo jautājumu! Pasūtīt ziedu pušķi Latvijā (Rīgā, Liepājā, Daugavpils, Ventspils, Cēsis u.c.) var jebkura diennakts laikā! Pats galvenais, ka mēs strādājām bez brīvdienām. Tieši tāpēc, lai kur arī Latvijā neatrastos Jūsu mīļais cilvēks, kuram Jūs vēlētos sagādāt patīkamus mirkļus, ziedi tiks piegādāti tieši laikā jebkurā nedēļas dienā. Pasūtīt ziedu pušķus svētkos, dzimšanas dienā, vārda dienā var mūsu interneta veikalā „Krokus”. Jums nepieciešams tikai sazināties ar mūsu menedžeri un Jūsu pasūtījums tiks noformēts visīsākajā laikā un skaistie ziedi sāks savu kustību Latvijas pilsētās! Mēs piedāvājam saviem Klientiem plašu ziedu klāstu. Greznie rožu pušķi, pušķi no orhidejām vai frēzijām – tā ir tikai maza daļa no lielā ziedu klāsta, ko piedāvā mūsu interneta veikals.

Jā vēlaties pārsteigt mīļu cilvēku, tad neparasts ziedu pušķis no labākajiem Rīgas floristiem tiks izveidots īsā laikā. Vai nepieciešams lielu ziedu pušķi piegādāt Rīgā, Rēzeknē, Ogrē? Lūdzu! Diennakts ziedu interneta veikals „Krokus” īstenos Jūsu vēlēšanos. Visgreznākais ziedu pušķis Rīgā un Latvijā būs pasūtīts caur interneta veikalu, ja Jūs ieiesiet mūsu veikala mājaslapā. Attālums nav šķērslis mīlošiem cilvēkiem. Tikai iedomajieties, cik daudz prieka saņems cilvēks, kuram Jūs to uzdāvināsiet. Pasūtot greznu ziedu pušķi Latvijā pie mums, varat nešaubīties – mēs piegādāsim to tieši laikā. Var veikt pasūtījumu arī naktī; mēs veiksim to apstrādi un mūsu kurjers visīsākajā laikā piegādās to adresātam. Ziedi vai lielais pušķis pēc piegādes adresātam būs negaidīts pārsteigums.Grezns ziedu pušķis var izraisīt sievietei sajūsmu. Neparastie ziedu pušķi, kurus izveidoja mūsu dizaineri, spēj veikt brīnumus ar katru sievieti Latvijā. Mūsu ziedu interneta veikals ar prieku palīdzēs Jums tuvu cilvēku padarīt laimīgu. Laime ir tad, kad cilvēks ar smaidu uz lūpām ej dzīvej pretī.  Lielie ziedu pušķi spēj dāvināt cilvēkiem daudz smaidu, no kuriem viss apkārt saks spīdēt. Pasūtīt smaidu - nav iespējams, bet pasūtīt ziedus caur mūsu interneta veikalu – bez problēmām! Ziedu pasūtīšana caur internetu – viens no galvenajiem mūsu veikala pakalpojumiem. Greznais ziedu pušķis Latvijā (Rīga, Liepāja, Daugavpils, Rēzekne, Ogre, Ventspils) gaidīs Jūs pie Jūsu durvīm, ja pasūtīsiet to internetveikalā „Krokus”. Sazinieties ar mums caur e-pastu, norādot vēstules tēmā vārdu salikumus: “ziedu piegāde Latvijā vai Rīgā”, “ziedu piegāde”, un mēs sniegsim Jums konsultācijas par pasūtījuma noformēšanu, piedāvāsim izdevīgas cenas, paskaidrosim, kā pasūtīt ziedus, iemācīsim izvēlēties oriģinālus ziedu pušķus no mūsu kataloga sadaļā „Galerija”. Tiem Klientiem, kuriem nav pie sirds lielie ziedu pušķi (ja tādi eksistē), mēs varam ieteikt neparastus ziedu pušķus nelielā izmērā vai to kompozīcijas.  Jūs varēsiet paši izvēlēties no mūsu kataloga sadaļā „Galerija”. Dzīvie ziedu pušķi – mēs apņemamies piegādāt tieši laikā saņēmēja rokās. Kur pasūtīt ziedus ar piegādi – Jūs jau ziniet. Paliek tikai viens – izdarīt izvēli, kādu ziedu pušķi iegādāties, un kam to uzdāvināt. Ja ar pirmo mēs Jums ar prieku palīdzēsim, tad ar otru Jums vajadzēs pašiem tikt skaidrībā.

Ziedu pasūtīšana uz mājām, darot to caur internetu – mūsdienās ar to vairs nevienu nevar pārsteigt. Kā pasūtīt ziedus Jūs varat uzzināt no mūsu menedžeriem. Viņi paskaidros Jums visas detaļas, kuri attiecas uz ziedu iegādi un piegādi. Mēs augsti novērtējām mūsu Klientu lojalitāti, tāpēc pastāvīgiem Klientiem mums ir paredzētas atlaides un akcijas piedāvājumi. Lēta ziedu pasūtīšana priekš mūsu Klientiem  - tādā veidā mēs apliecinām savu cieņu pasūtītājam. Latvijā jau tā ir ļoti daudz drūmu un pelēku dienu – padzīsim mākoņus ar stilīga ziedu pušķa palīdzību no uzņēmuma „Krokus” un uzdāvināsim mīļām un tuvam cilvēkam saules siltuma gabaliņu, ko sniedz mūsu ziedi. Pasūtīt ziedus uz mājām – tas taču ir tik vienkārši! Dāviniet cilvēkiem laimi, kuru sevī nes ziedu pušķi no internetveikala „Krokus”.

 

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti