Ziedi piegāde nedārgi ➤Piegāde dārga ziedi Rīgā ➤Lēti ziedi un pušķi❺

Piegāde nav dārga ziedi Rīga un visa Latvija. █ ► Svaigu ziedu piegādes ◀ █ ❸ reizes nedēļā!💐 ✿ Godīga cena! 💐💐 Pie mums nav dārgi. Pie mums ir lētas cenas tādēļ, ka mums ir tiešās piegādes! Mūsu veikals garantē, ka ziedu pasūtīšana nedārgi būs ātra un kvalitatīva! █▀▄█ ☎ +37120030306 █

nedārgi ziedu piegāde Rīgā un citās Latvijas pilsētās

Neapstrīdamas priekšrocības, iegādājoties preces interneta veikalos ir laika un naudas ietaupīšana, kā arī ziedi piegāde nedārgi tieši līdz jūsu mājas durvīm. Tomēr, ziedu pasūtīšanai internetā, ir arī papildus bonus - iespēja sagādāt negaidītu un patīkamu pārsteigumu. Patiešām, ikviens būs patīkami pārsteigts par tādu dāvanu kā grezns un svaigs ziedu pušķis ar piegādi mājās. Pie mums ir ātra puku piegāde baltās rozes ar mūsu personīgo kurjerdienestu.

Interneta veikals ‘’Krokus’’ katram pircējam dod iespēju saņemt piegāde nav dārga ziedi rīgā vai jebkurā citā Latvijas pilsētā dzimšanas dienā, jubilejā, vārda dienā, 8. Martā, Valentīna dienā, kāzu jubilejā vai citos svētkos.

Ziedu sortiments nosūtīšanai internetā, Rīgā(Latvija)

Mūsu kompānijas produktu katalogs piedāvā plašu lētu dārza un savvaļas ziedu sortimentu, kuru jūs neatradīsiet nevienā citā veikalā Rīgā un visā Latvijā. Starp tiem ir deivida ostina rozes pirkt, kā arī citi ziedi:

  • sarkanas, bordo, rozā, baltas, dzeltenas, zilas, sārtas, melnas un divkrāsainas rozes, kā arī slavenā selekcionāra Deivida Austina ziedi;
  • Milzīga dažādu izmēru un krāsu tulpju izvēle no holandiešu un karaliskajām tulpēm;
  • Svaigas un spilgtas peonijas, orhidejas, krizantēmas, gerberas, frēzijas, hiacintes, kallas, īrisi, lilijas, hortenzijas, neļķes un citi dārza ziedu veidi;
  • Apburošas margrietiņas, ceriņi, saulespuķes utt.

Pieejamie ziedi kalpo par pamatu, neticamām autora kompozīcijām kuras izveido profesionāli floristi, kas papildina pušķus ar dekoratīvajiem augiem, suvenīriem, saldumiem un dāvanām. Šādi ziedi uz pasūtījumu nedārgi un to kompozīciju piegāde Rīgā un citās Latvijas pilsētās ir iespējama tikai ‘’Krokus’’. Nosūtīt rožu pušķi var izmantojot mūsu kurjerdienesta pakalpojumus.

Kā nopirkt lētus ziedus Rīgā (Latvija)?

Ja vēlaties pasūtīt pušķis Ziedu riga lēti, nosūtīšanai uz Rīgu vai kādu citu Latvijas nostūri, tad labākais risinājums būtu sazināties ar interneta veikalu ‘’Krokus’’. Lai veiktu pasūtījumu, izmantojiet mūsu vietnes ērtās funkcijas un izvēloties kompozīciju, dodieties uz sadaļu “Pēc cenas” un izvēlieties tajā kategoriju, ziedi jubilejā vai vispiemērotāko kompozīciju pēc budžeta. Turklāt jūs varat saņemt palīdzību kompozīcijas izvēlē un pasūtīt ziedu piegādi internetā Rīgā (Latvija), zvanot uzņēmuma menedžerim pa norādīto telefona numuru un saskaņot visas pasūtījuma detaļas telefoniski.

Grezni pušķi un ziedu kompozīcijas ar piegādi Rīgā un visā Latvijā. Ziedi cenu diapazonā no 30 līdz 50 EUR

Ja Jūs vēlaties izvēlēties ziedu pušķi, kas maksā 30-50 EUR, Jums ir pieejams liels skaistu un izcilu risinājumu skaits. Tas ir gan klasiskie pušķi, gan nestandartas kompozīcijas, ziedi kastītēs, patīkamās kombinācijas ar dažādiem saldumiem. Izvēlieties teicamas dāvanas KROKUS, lai padarītu svētkus dārgām cilvēkam jautrākus.

Dažādus ziedus lēti var nopirkt, veicot pasūtījumu mūsu veikalā. Jums ir pieejams ērts pasūtījumu katalogs pušķu izvēlei un pasūtījuma veikšanai. Pēc vēlēšanas Jūs varēsiet uzticēt uzticēt ziedu izvēli dāvanu kompozīcijai mūsu profesionāliem floristiem. Garantējam, ka pušķis noteikti iepatiksies gan Jums, gan saņēmējam.

Nedargi ziedi – nav obligāti tiem jābūt kaut kam garlaicīgam un banālam. Mūsu studijā pušķu un kompozīciju izvēle par jebkuru cenu dod iespēju pasūtīt neparastus augus un oriģinālas kompozīcijas. Pat ja Jūs neatradat ziedu, kuru sapņojat uzdāvināt savai otrajai pusītei vai viens otram svētkos, tas nenozīmē, ka Jūsu vēlēšanos nevar piepildīt. Mūsu darbs ir orientēts uz to, lai uz visiem simts apmierinātu Jūsu vajadzības. Sazinieties ar mums pa tālruni vai online. Jūs varēsiet retus un lētus ziedus nopirkt jebkurā diennakts laikā un sezonā. Mūsu diennakts darbs un partnierattiecības ar dažādām ziedu fermām ļauj izpildīt visus pircēju pasūtījumus augstākajā kvalitātē.

Online – ērtāk un lētāk

Lai nopirktu ziedus lēti daudzi dodas speciālā ziedu kioskā vai uz tirgus. Īstenībā standarta ziedu tirdzniecības vietās būs samērā lielākā cena, nekā pie mums. Ja Jūs vēršaties floristikas studijā KROKUS, formējot pušķu pasūtīšanu (Rīga) online, Jums nevajadzēs ziedu pirkšanas gadījumā maksāt gan par tirdzniecības vietas īri, gan par pārdevēju, apsargu un cita personāla pakalpojumiem. Pušķu cena pie mums tiek veidota tikai no pašu ziedu cenas un floristu pakalpojumu apmaksas.

Liels ziedu veikals (lēti un ērti) ļauj īstenot pirkumu, lai kur arī Jūs atrastos. Jums nav obligāti braukt citā pilsētas malā labā ziedu kioskā. Nav nepieciešams stāvēt sastrēgumā un gaidīt rindās. It nemaz nevajag piekrist ar Jums nepiemērotu izvēli dēļ tā, ka sortiments nav plašs. Mūsu online veikalā var noformēt pasūtījumu no jebkurā attālumā. Jūs varat sēdēt kafejnīcā vakariņu laikā vai arī atrasties mājās vai birojā – vienkārši skatieties katalogu, spiediet uz pušķi un aizpildiet pirkuma pieteikumu dažu minūšu laikā. Pat nav obligāti zināt mājaslapas sistēmas darbību, jo jebkurā gadījumā Jūs varēsiet noformēt pasūtījumu arī ar zvana palīdzību.

Ātra un lēta ziedu piegāde – mūsdienīgu darījuma cilvēku izvēle, kuri pierada novērtēt savu brīvo laiku, pirkt izdevīgi un dāvināt tikai labākus pušķus. Ja Jūs vēl nenovērtējāt visas online-pirkšanas priekšrocības, Jūs varat daudz tos pamanīt, iepērkoties mūsu floristikas studijā.

Ziedu piegāde Rīgā: kā izvēlēties dāvanu svētkiem par pieejamu cenu

Ziedu piegāde lēti no uzņēmuma KROKUS dod iespēju vienmēr apsveikt dārgus cilvēkus. Ar mūsu palīdzību var veikt anonīmus un neanonīmus pārsteigumus. Mēs palīdzēsim, ja nepieciešams veik smaržīgu un skaistu dāvanu draugiem, radiniekiem, kuri atrodas tālu prom no Jums. Ja Jūs pošaties uz svētkiem, kas ir veltīti tuva cilvēka dzimšanas dienai un Jūs nepaspējat nopirkt pušķus, mēs to Jums piegādāsim uz mājām vai uzdāvināsim gaviļniekam.

Labākus ziedus lēti (Rīga) mēs piedāvājam klasiskos pušķos, grozos, kastēs, oriģinālās kompozīcijās. Standarta pušķu padeve ir orientēta uz vienu vai vairāku augu šķirnes kompozīcijas izveidei, kas tiek sasaistīta ar speciālām lentēm vai stieplēm. Pušķa augša būs apaļa vai taisnstūra veidā.

Mēs piedāvājam ziedus ar piegādi lēti, ieskaitot visus Klienta vēlmes. Atvedam speciāli ierīkotajā transportā, kurā nosacījumi ir optimāli temperatūras un mitruma ziņā. Iesniedzam saņēmējam vai pircējam jebkurā adresē. Klients var pieprasīt ziedu kompozīcijas foto pirms nosūtīšanas, lai pārliecinātos, ka tas atbilst pēc sastāva, ir harmonisks un skaists. Kad pušķis veiksmīgi uzdāvināts, pasūtītājs saņem atskaiti. Ar mums ļoti ērti veikt dāvanas, jo ziedu piegāde tiek īstenota tieši norādītajā laikā, par kuru iepriekš vienojās.

Kādus ziedus un pušķus var iegādāties uzņēmumā KROKUS par 30-50 EUR

Ja Jūs meklējat lētus ziedus ar piegādi, ar kuriem var apsveikt ar dzimšanas dienu meiteni, iepriecināt parastajā dienā mīļo sievu vai pārsteigt profesionālajos svētkos draudzeni, kolēģi, māti – Jums teicami šīm mērķim būs vietā kastes ar ziediem un macarons cepumiem. Tie var sastāvēt no maigiem ziediem – peonijām, rozēm, margrietiņām, krizantēmām, orhidejām. To sastāvs tiek veidots no standarta komponentiem, kā arī var atšķirties atkarībā no Jūsu vēlmēm. Skaisti ziedi tiek papildināti ar garšīgiem cepumiem.

Lētu ziedu veikals KROKUS piedāvā par pieejamu cenu garās un īsās rozes, izsmalcinātas holandes tulpes, peonijas, frēzijas, lilijas, ranunkuļus, hortenzijas, krizantēmas – dažādas kombinācijas un un ziedus, par kuriem var tikai sapņot. Lai papildinātu pušķi un lai dāvana būtu vēl patīkamākā, Jūs varat kopā ar ziediem pasūtīt augļus, šokolādi, konfektes, cepumus, dāvanu aksesuārus un suvenīrus, mīkstās rotaļlietas un daudz ko citu. Tāpat jebkura kompozīcija pēc Jūsu pieprasījuma var papildināties ar dizainera noformētu kartiņu ar romantisku un oriģinālu parakstu.

Pērciet pie mums lētus ziedu pušķus un radiet īstus svētkus tuvajiem!

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. ❶ Ziedi un pušķi uz summu 30-50 EUR

Ziedi piegāde nedārgi Rīga un visa Latvija. Pušķi no 30 līdz 50 EUR

Jūs vēlaties izvēlēties ziedus lēti Rīgā? Mēs piedāvājam Jums lētus pušķus no 30 līdz 50 EUR. Iegādāties skaistu ziedu komplektu un iepriecināt savu mīļoto jūs variet mūsu interneta veikalā KROKUS. Pie mums ir pieejama lēta ziedu piegāde pēc iespējas īsākā laikā. Mēs izmantojam personīgo kurjerdienestu, lai savlaicīgi piegādātu ziedus. Pasūtīt šos pakalpojumus jūs variet mūsu oficiālajā mājas lapā vai sazinoties ar mūsu uzņēmuma menedžeri pa tālruni +371 200 303 06 jebkurā diennakts laikā!

Parādīts 1 - 60 (kopā 272)
pa Rīgu - vidējs novērtējums 5 no 5 (pamatojoties uz 69 lietotāju atsauksmēm)
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti