Nosūtīt ziedus uz Rīgu (Latviju) 💐 Svaigi pušķi ātri un par pieņemamu cenu! 💖

Nosūtīt ziedus un dāvanas Rīgā ar ērtu Krokus servisu ►Nosūtīt ziedus Rīgā 24.00 - visu diennakti◀🔴 💐💐 Zemas cenas un ātra piegāde. ٩(͡๏̯͡๏)۶ 💕💖 SMS informēšana par pasūtījuma statusu. 💖💕💐💐 Jūs varat Nosūtīt ziedus mājaslapā vai pa tālruni: ☎ +37120030306 ✅

Kā nosūtīt ziedus uz Rīgu dzimšanas dienas gaviļniekam onlainā?

Visbiežāk nosūtīt ziedus uz Rīgu var dzimšanas dienā. Svaigu dārza ziedu kompozīciju var dāvināt jaunai meitenei un nobriedušai sievietei, tuvam radiniekam, kolēģim, priekšniekam, ar vienu vārdu sakot, jebkuram cilvēkam. Šādas dāvanas priekšrocība slēpjas tajā, ka tā ir universāla. Var nepārzināt dāvanas saņēmēja gaumi, bet svaigi un krāšņi ziedi patiks ikvienam, tāpēc nosūtīt ziedus noteikti vajag! Pie mums puķes ar piegādi Rīgā tiek piedāvāti plašā sortimentā. 

Interneta veikals “Krokus” ar prieku piedāvā saviem klientiem bagātīgu pušķu kompozīciju sortimentu. Nosūtīt ziedus Rīgā var uz jebkuru Rīgas rajonu, kā arī uz jebkuru apdzīvotu vietu Latvijā.

Kā izvēlēties ziedus piegādei dzimšanas dienas gaviļniekam onlainā?

«Krokusa” priekšrocība slēpjas tajā, ka mēs piedāvājam plašu ziedu un pušķu sortimentu un iespēju nosūtīt ziedus un dāvanas Rīgā. Mūsu mājaslapā ir speciāla sadaļa, kur var piemeklēt katram svinību veidam atbilstošas ziedu kompozīcijas, piemēram, pušķi dzimšanas dienas gaviļniekam. Mūsu katalogā pircējs var atrast ziedu pušķis no sekojošiem ziediem:  

 • sarkanām, baltām, zilām, aveņkrāsas, oranžām, melnām, peonijveidīgām, divkrāsu rozēm;
 • dažādu krāsu un izmēru holandiešu un karaliskajām tulpēm;
 • brīnišķīgiem īrisiem, krizantēmām, gerberām, hiacintēm;
 • aromātiskajām frēzijām, orhidejām, hortenzijām, lilijām;
 • pievilcīgām savā vienkāršībā pļavas puķēm un dekoratīvajiem augiem.

Pie visiem šiem (ziedu pasūtījums) mūsu kompānijas bonusiem jāpieskaita arī tas, ka pieredzējuši profesionāli floristi rada elegantas kompozīcijas cepuru kārbās, groziņos, putnu būros, kā arī fantastisku dzīvnieku figūru un svētku toršu veidolā. Ņemot vērā visu augstāk minēto, var ar pārliecību apgalvot, ka veikals “Krokus” ir labākais variants, kur vērsties, lai nosūtīt ziedus Rīgā 24.00  un arī pa visu Latviju.

Vai var ziedu pušķim pievienot arī dāvanu?

Ja iegādāsieties ziedus citā veikalā vai uz tirgus, Jums nāksies patērēt ne mazums laika, lai papildu piemeklētu piemērotu dāvanu. Ja Jūs vēlaties vienuviet iegādāties abas šīs lietas, tad pievērsiet uzmanību mūsu mājaslapas sadaļai, kur tiek piedāvāts plašs klāsts saldumu, suvenīru un citu aksesuāru. To starp mīkstās rotaļlietas, rožu ziedlapiņas, baloni, sveces, augļu grozi, vāzes, šokolādes, atklātnītes, kūkas utt. Piekrītiet, ka ne jebkurā veikalā Rīgā un Latvijā var iegādāties gan ziedus, gan piemērotu dāvanu par pievilcīgām cenām, pie tam, ar ziedu nosūtīšana pakalpojumu uz mājām. 

Kā onlainā nosūtīt ziedus Rīgā vai citur Latvijā ar piegādi tajā pašā dienā?

Kompānijas lepnums ir  mūsu kurjeru dienests, kas operatīvi piegādās ziedi Rīgā. Par salīdzinoši nelielu piemaksu Jūs varat pasūtīt ziedu kompozīcijas piegādi tieši pasūtījuma veikšanas dienā un mēs centīsimies nosūtīt ziedus uz Rīgu visdrīzākajā laikā. Šāds pakalpojums izglābs Jūs situācijā, kad ikdienas steigā piemirsāt par tuva drauga vai paziņas dzimšanas dienu un meklēt dāvanu ir par vēlu. Pie tam, izvēloties pakalpojumu “nosūtīt ziedus Rīgā” līdz saņēmēja namdurvīm, pasūtījuma veikšanas dienā, Jūs varat pasniegt gaviļniekam svaigus ziedus pats neizejot no mājām! 

Pasūtiet ziedus аr piegādi jau tūlīt!

Nav svarīgi kurā dienā un pat diennakts stundā Jums vajag pušķi. Nosūtīt ziedus un dāvanas Rīgā ar piegādi Rīgā vai uz jebkuru citu vietu Latvijā līdz saņēmēja namdurvīm, pateicoties mūsu piedāvātajam pakalpojumam, Jūs varat gan brīvdienās, gan svētku dienās, un pat naktī. Pie mums ziedu tirdzniecība notiek visu diennakti. Lai veiktu pasūtījumu, izmantojiet mūsu mājaslapas ērtās funkcijas vai vienkārši sazinieties ar “Krokusa” menedžeri pa telefonu. Nosūtīt ziedus Rīgā 24.00 – tas ir par mums. Mēs vienmēr priecājamies caur ziediem padarīt klientu svētkus krāšņus un neaizmirstamus!

Ziedu kompozīcijas ar piegādi Rīgā. Rotaļlietas no ziediem, pušķi grozā, konfekšu pušķi, sirdis no ziediem

Jūs uzskatāt, ka klasiskie pušķi ir banāli? Bet tas nebūt nav iemesls tam, lai nedāvinātu ziedus. Spilgtas un oriģinālas ziedu kompozīcijas – teicama alternatīva parastiem pušķiem. Tas nav tikai papildinājums dāvanai, bet gan patīkams pārsteigums, kas spēs pārsteigt un izraisīt apbrīnu pat vispieprasītākiem saņēmējiem. Floristikas studijā Krokus Jūs varēsiet iegādāties īpašas kompozīcijas – ziedus kārbās un grozās, sirsniņas, rotaļlietas no ziediem. Skatieties katalogu tūlīt pat, lai paceltu sev noskaņojumu un piemeklēt teicamu dāvanas variantu pienākošajiem svētkiem.

Izdevīgi, oriģināli piedāvājumi

Skaisti ziedi, ziedu kompozicijas – visu to neparastāko Jūs varēsiet pasūtīt mūsu uzņēmumā. Uzņēmuma darbība ir orientēta uz savu pircēju pieprasījumu apmierināšanu no Rīgas un visas Latvijas. Mēs ne tikai pārdodam dažādus pušķus, latvijas puķes, bet arī pastāvīgi nodarbojamies ar materiālu meklējumiem un atlasi – izmantojam tikai svaigus un skaistus, pilnvērtīgus ziedus, pumpurus. Mēs sniedzam konsultācijas mūsu Klientiem: ja pircējam ir grūti izvēlēties pušķi, kas atbilstu iemeslam un potenciālā saņēmēja gaumei, mūsu palīdzība būs labs un izdevīgs risinājums. Mūsu eksperti teicami runā ziedu valodā, viņi ar precizitāti noteiks, ko simbolizē ne tikai katrs atsevišķs zieds, bet arī pušķis, kompozīcija kopumā, precīzāk – ziedu kombinācija. Pat krāsas tonim, izmēram un ziedu uzplaukumam ir liela simboliska nozīme.  Tāpēc, vēršoties tikai pie mums, Jūs varēsiet vislabāk izvēlēties piemērotu dāvanu saviem svētkiem.

Ar ko pārsteigt dārgu cilvēku

Mīļotā meitene, māte, tētis, draudzene, kolēģe – katram cilvēkam ir vajadzīgs atbalsts, uzmanība, rūpes un cieņa. Ja uzskatīt dāvanas par uzmanības apliecinājumu, Jūs, visticamāk, ātrāk varēsiet sasniegt saprašanu savstārpējās attiecībās. Bet nevajag aizmirst par to, dāvanai jābūt neuzkrītošai, citādāk tas var likt cilvēkam sajusties neveikli. Ja nepieciešams izvēlēties starp ziediem un lielās dāvanas, pie tam Jūs vēlaties būt maksimāli taktisks un uzmanīgs jūtu izpausmē - lieli rīgas pušķi būs vislabākā izvēle. Tieši tādas dāvanas ļauj iepriecināt saņēmēju un līdz ar to neizsauc nesaprašanu un pretestību. Ziedu kompozīcijas tiek uztvertas kā kaut kas dabisks, bet ja tos ir salicis profesionālis oriģinālā veidā, tie obligāti izraisīs izbrīnu, pārsteigs, pacels garastāvokli un iedvesmos. Pušķu piegāde Rīgā kļūs par ērtu risinājumu katriem svētkiem.

Vai manījāt, cik daudz skaistu ziedu ir Rīgas parkos? Ziedi rīgā – tas ir kaut kas neparasti skaists, iedvesmojošs, pat izsmalcināts. Pasūtot ziedus ar piegādi floristikas studijā KROKUS, daļa no Rīgas būs arī Jūsu mājās – rīgas ziedi noteikti priecēs Jūsu acis ilgu laiku.   

Ziedu kompozīciju sortiments: pušķis katrai gaumei

Ja Jūs vēlaties iegādāties ziedus Rīgā, Latvijā ar pašizvešanu vai ar piegādi, Jums ir vērts vērsties uzņēmumā KROKUS. Mēs varam piedāvāt kā klasiskus variantus, tā arī oriģinālus risinājumus. Sortiments iekļauj daudz kompozīciju, starp kuriem Jūs noteikti atradīsiet to, ar ko iepriecināt savus tuvus cilvēkus:

 • Brīnišķīgi pušķi no lielā tulpju daudzuma, zilām rozēm;
 • Ziedi lielos vai mazos grozos, vienādi vai daudzveidīgi, papildināti ar dekoratīvajiem elementiem vai individuālie;
 • Sirsniņas no rozēm un citiem ziediem, kuri ir papildināti ar ogām, saldumiem;
 • Ziedu tortes, kuri satur sevī vienlaikus divu svētku atribūtus;
 • Oriģinālās kompozīcijas būrī neparasta dizaina cienītājiem;
 • Dāvanu pušķi kaķu, tīģeru, bruņurupuču, ezīšu, citu dzīvnieku veidā.

Pušķu, kompozīciju, ziedu grozu piegādes īpatnības

Skaists pušķis ir tikai tad, kad visi ziedi tajā ir svaigi, veseli, smaržīgi. Ja Jūs vēlaties iepriecināt dārgo cilvēku svētku dienā, izdariet to profesionāli. Nav vērts doties ziedu kioskā dažu kilometru attālumā un ar grūtībām pārvadāt ziedus karstumā vai aukstumā. Uzticiet šīs rūpes speciālistiem. KROKUS – tā ir ekspertu komanda, kuri prot ne tikai pareizi piemeklēt ziedus, bet arī pareizi tos apvienot, iesaiņot un pats svarīgākais – transportēt, lai ziedi pa pastu būtu piegādāti visskaistākajā veidā. Pirmais randiņš, darba tikšanas, bildinājums, jubileja vai paaugstinājums darbā, kāzas vai bērna piedzimšana – katram gadījumam mēs esam gatavi izveidot skaistus pušķus, ziedu kompozīcijas, piegādāt tos jebkurā Rīgas vai Latvijas punktā. Rīgas ziedi un latvijas ziedi par izdevīgām cenām un ar ātru piegādi (ziedi pa pastu). Labvēlīga piegādes cena, atlaides pastāvīgiem Klientiem, bezmaksas pakalpojumi lielu pasūtījumu gadījumā – tie vēl nav visi labumi no savstarpējās sadarbības. Galvenais mūsu darba raksturojums ir tāds, ka mēs protam pareizi noteikt, ko patiešām vēlās mūsu Klients un pušķa saņēmējs, un vienmēr pasniedzam to labākajā veidā.

Par ko pastāstīs pušķis

Ne katram cilvēkam ir tieksme pavadīt daudz laika ar tuvajiem un sev mīļajiem cilvēkiem.  Dēļ tā, ka cilvēki bieži vien pavada laiku darbā, velta daudz uzmanības biznesa vai mājsaimniecības darīšanām, var rasties problēmas ar biežu un ilgu laika pavadīšanu kopā ar savu ģimeni. Kā rezultātā veidojas grūtības savstarpējās attiecībās. Sievas un mīļās meitenes var sajust sevi pamestas. Mātes domās, ka viņus aizmirsa, tēviem radīsies sajūta, ka viņus neciena un nenovērtē. Tieši tāpēc ir svarīgi laikā parūpēties par to, lai nodotu savas jūtas dārgām cilvēkam tādā veidā, kādā tie ir. Ziedi pa pastu – tas ir labs risinājums, lai ienestu smaidu mīļajiem. Vai saņēmējam ir pie sirds latvijas ziedi? Vai, iespējams, viņš vēlētos saņemt ar piegādi Rīgas daļiņu? Tad rigas ziedi būs tieši laikā un vietā, jo ziedi rīga ir tik skaisti un neparasti, ka tik arī gribas uz tiem skatīties ilgu laiku.

Grezns ziedu pušķis, it īpaši kurā ir iekļauti latvijas ziedi un pat rigas ziedi, kas ir uzdāvināts svētkos, ilgu laiku stāvēs vāzē. Tas ne tikai priecēs skatu, bet arī ļaus pateikt tuvajiem cilvēkiem svarīgāko Jūsu vietā. Ziedu kompozīcijas pateiks par Jūsu mīlestību, cieņu un pateicību, izteiks Jūsu apbrīnu par cilvēku un palīdzēs saprast, ka viņš tiešām Jums ir dārgs. Ziedu pušķis kompozīcijas noteikti ienesīs svaigu elpu ziedu dāvināšanā. Ar operatīvu piegādi Rīgas un Latvijas teritorijā no uzņēmuma KROKUS ziedu iegāde Jums kļūs par patīkamu, pieejamu un vieglu. Ziedu ekspress piegāde ļaus Jums iepriecināt saņēmēju visīsākajā laikā. Un, kas it īpaši priecē – ziedu ekspresis darba laiks ir visu diennakti katru dienu. Ziedu ekspresis – tas ir tas, kas Jums vajadzīgs!   

ZIEDU KOMPOZĪCIJAS ar piegādi pa Rīgu

Daba ir radījusi ziedus, lai rotātu šo pasauli un priecētu ar savu daudzveidību. Ir grūti iedomāties dzīvi bez ziediem. Pateicoties tiem, cilvēku dzīve kļuva romantiska, bet skaistums, kas nāk no tiem ar spilgtām krāsām, pārvērš mājokļus, atnes siltumu un mājīgumu. Pateicoties tiem, vīrieši izdara savu pirmo soli, lai iekarotu mīļās dāmas sirdi. Ziedu kompozīcijas Rīga rotā svētkus, izlīdzina svinības formalitāti. Birojā nopietnajās pārrunās biznesa pušķi un ziedu kompozīcijas uz galda izlādē atmosfēru un uzlabo noskaņojumu. Kas, neapšaubāmi, ietekmēs pozitīvu rezultātu smagās darba dienas beigās. Labākie Rīgas floristi izveidos Jums ziedu kompozīciju no ziediem un dekoratīviem augiem. Iedomājieties uz brīdi mūsu dzīvi bez tām. Nevarat iedomāties?! To nav iespējams iedomāties! Dāvināt ziedus viens otram ir tik brīnišķīgi un romantiski. Mūsu salons Krokus sniedz jums iespēju dāvināt dzīvas ziedu kompozīcijas ar piegādi pa Rīgu mīļotiem, paziņām, radiniekiem!

Nav svarīgi, ko jūs dāvināsiet – ziedu pušķi vai ziedu kompozīciju no svaigām baltām rozēm, lauku kumelītes. Galvenais, lai tas būtu no sirds un ar prieku. Ziedi, kuri pavada cilvēku viņa dzīves ceļā, padara viņu par dzīvespriecīgu un laipnu.

Labākās ziedu kompozicijas no ziediem Rīgā

Mūsu floristikas salons palīdzēs jums visā, kas ir saistīts ar ziedu kompozīcijas pirkšanu un piegādi Rīgā pie adresāta durvīm. Tagad, lai nopirktu pušķus un ziedu kompozīcijas no svaigiem ziediem, nav jāiziet no mājas vai kompānijas biroja. Pasūtiet mūsu on-line veikalā jebkuru pušķi vai kompozīciju, un mūsu kurjers piegādās to laikā un pēc norādītās adreses.

Novērtējiet katru sava laika minūti. Uzticiet pušķu veidošanu profesionāliem floristiem, bet piegādi – mūsu akurātiem un ātriem kurjeriem. Lieliskā kompozīcija vai vienkārši pušķis no baltām rozēm, dzīvo ziedu kompozīcijas ar piegādi Rīgu no mūsu dizaineriem ir neatkārtojamas un unikālas, jo pie tām strādājuši savas lietas profesionāļi. Kāpēc radīt sev galvassāpes, pērkot ziedus, pašam izvēloties pušķi, kad ir cilvēki, kuri nodarbojas ar to profesionāli. Mūsu interneta ziedu veikals var izveidot oriģinālas ziedu kompozīcijas pēc Jūsu vēlmēm.

Pasūtīt ziedu kompozīcijas var mūsu on-line veikalā ar piegādi uz mājām vai ar paša transportu no Rīgas. Ziedu interneta veikals "Krokus" veido skaistas ziedu kompozīcijas, un mēs, kopā ar Jums, izrotāsim ātri ritošu dzīvi ar dabas radītām spilgtām krāsām. Mums ir piedāvātas ziedu kompozīciju fotogrāfijas, Rīga, kura būs izrotāta ar mūsu ziediem, kļūs vēl krāsaināka. Lai katrā mājā, dzīvoklī, birojā ar savu aromātu smaržo ziedi un pušķi, kuri ir iegādāti no mums, un mēs garantējam jums pozitīvu noskaņojumu jebkurā gadalaikā. Mēs cīnāmies par katru klientu, tāpēc vienmēr ieklausāmies pie katra pasūtītāja padoma. Cilvēki, dāviniet ziedus viens otram – izrotājiet dzīvi, piepildiet to ar mīlestības un laimes aromātu!

 

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
 1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
 2. ❶ Ziedu kompozīcijas

Nosūtīt ziedus uz Rīgu (Latviju). Svaigi pušķi ātri un par pieņemamu cenu!

Ja Jums vajag nosūtīt ziedus uz Rīgu, vērsieties pēc palīdzības pie mūsu floristiem, viņi piedāvās Jums visizmeklētākās kompozīcijas jebkuram dzīves gadījumam. Jūs varat nosūtīt ziedus uz ikvienu Latvijas nostūri, to paveiks mūsu kurjeru dienests. Mēs strādājam 24 stundas diennaktī bez brīvdienām. Pasūtiet jebkādus pušķus mūsu mājaslapā. Tāpat pasūtījumu var veikt telefoniski, zvanot uz numuru +371 200 303 06, mūsu operatori palīdzēs Jums izvēlēties vispiemērotāko pušķi un nodrošinās tā piegādi saņēmējam.

LAPPUSES: 123Nākamā
Parādīts 1 - 60 (kopā 127)
pa Rīgu - vidējs novērtējums 5 no 5 (pamatojoties uz 77 lietotāju atsauksmēm)
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti