Līgo ziedi & līgo pušķi 💐 Ziedu pušķu piegāde uz Līgo ٩(͡๏̯͡๏)۶ ❺❺❺ !

Līgo ziedi - piegāde pa Rīgu un visu Latviju ٩(͡๏̯͡๏)۶ █►Liels katalogs un līgo pušķi! ◀█ Liels katalogs. 100% svaiguma garantija.💐 Mēs kontrolējam zemas cenas uz visām mūsu precēm 💕 Labākā izvēle Pasūtiet pušķus un dāvanas uz Līgo interneta veikalā vai pa tālruni: █▀▄█ ☎ +37120030306 █▀▄█

Pasūtīt Līgo pušķus tiešsaistes veikalā “KROKUS”

Līgo pušķi ir skaistas, sezonālas ziedu kompozīcijas, ko piedāvājam pasūtīt arī mūsu tiešsaistes veikalā “KROKUS”. Noteikti pasniedziet pušķus Līgo vakarā – tie sagādās prieku katram līgotājam! Līgo atzīmē no 23. līdz 24. jūnijam. Šos svētkus mīl daudzi Latvijas iedzīvotāji un tos atzīmē, ievērojot tradīcijas. Svētku laikā notiek dažādi rituāli, arī dāvanu dāvināšana. Visbiežāk dāvina tieši ziedus un daudzi puiši šajā dienā vēlas nopirkt pušķi meitenei.

Līgo ziedi ir labākais veids, kā apsveikt savus tuviniekus latviešu nacionālajos svētkos – mūsu veikals Jums palīdzēs tos izvēlēties! Tā ir lieliska iespēja izrādīt rūpes un svinību laikā iepriecināt meiteni. Mūsu katalogā ir skaistas puķu kompozīcijas, kur noteikti atradīsies kaut kas īpašs Jūsu mīļotajam cilvēkam. Sevišķi populāra ir puķu piegāde rozes ziedu cienītājiem.

Pasūtīt Līgo pušķus tiešsaistē

Mēs piedāvājam dažādas Līgo dāvanas klientiem. Lai izvēlētos vispiemērotākās, dodieties uz mūsu mājas lapas sadaļu “Kāds iemesls?” un atlasiet kategoriju “Līgo”. Tur tiks atlasīti Flower box Rīga pēc Jūsu izvēles. Varat šeit pasūtīt skaistus pušķus no šādiem ziediem:

  • Rozes;
  • Kumelītes;
  • Peonijas;
  • Sulespuķes;
  • Anemones;
  • Orhidejas

Visas ziedu kompozīcijas veido mūsu labākie floristi. Līgo dāvanas – ziedi ir lielisks veids, kā apsveikt mīļu cilvēku latviešu nacionālajos svētkos. Sazinieties ar mūsu floristiem, lai izveidotu ziedu kompozīciju atbilstoši Jūsu vēlmēm un budžetam.

Līgo ziedu piegāde Rīgā un citās Latvijas pilsētās

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā ātru ziedu piegādi Līgo dienā Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Latvijas galvaspilsētā ziedu kompozīcijas tiek piegādātas aptuveni 2-3 stundās pēc pasūtījuma noformēšanas. Piegādes termiņus citās Latvijas pilsētās var precizēt pie mūsu operatoriem pa tālruni +37120030306. Mums ir savs kurjerdienests, ar kura palīdzību Jūsu novēlējumi Līgo svētkos tiks nogādāti adresātiem svinību dienā. Un jāatzīmē, ka Jūs viegli varat uzzināt sava pasūtījuma statusu ar informatīvas sms palīdzību. Mēs piegādājam tikai svaigus ziedus, kas uzmanīgi iesaiņoti, tiek nogādāti saņēmējam nevainojamā izskatā. Mums ir ātra, lēta ziedu piegāde.

Nopirkt ziedus Līgo svētkiem ar piegādi Rīgā un visā Latvijā

Līgo – īsti vasaras svētki, kuru ar īpašu vērienu atzīmē visa Latvija. Tas ir iezīmēts ar unikālām nakts tradīcijam un daudzām ģimenēm tas ir iemesls, lai sapulcētos kopā, pavadītu skaisti jauku vasaras dienu, apsveiktu viens otru, novēlētu laimi un izteikt pateicību tiem, kuri vienmēr atbalsta un palīdz grūtajos dzīves mirkļos.

Jautājumam par to, kādus ziedus uzdāvināt Līgo svētkos, nav jābūt problemātiskām, jo saskaņā ar tradīcijām, šajā dienā var dāvināt daudzās pļavas kompozīcijas, spilgtās kombinācijas. Floristikas studijas KROKUS speciālisti piedāvās pēc Jūsu pieprasījuma lielu ziedu kompozīciju sortimentu dāvanai. Bez tam, Jūs varēsiet pasūtīt ziedus Rīgā pie mums dažādas kombinācijas, svaigi nogrieztus ziedus tradicionāliem pasākumiem.

Ziedu šķirnes, kurus var dāvināt Līgo svētkos

Katru svētku aicinājums – neparastās svinīgas atmosfēras radīšana, kurā katrs cilvēks varēs atslābināties un atpūsties, pārdzīvot patīkamās emocijas, atrast entuziasmu un iedvesmu. Ziedu loma Līgo svētkos ir mīlzīga: tie simbolizē vasaru, bagātību, ģimenes vienotību un laimi. Ar skaistām ziedu kombinācijam (līgo pušķi) svētki kļūs svinīgāki un jautrāki.

Uzņēmumā KROKUS Jūs varēsiet pasūtīt ziedus Līgo svētkiem: sortimentā ir dažādas ziedu šķirnes, tiek piedāvāta ātra piegāde Rīgā un Latvijā, katra pušķa kvalitātes garantija. Pērciet izcilus pušķus (ligo pušķi) ar margrietiņām un saulespuķēm, peonijām, rozēm un orhidejām, delfinijām anemonēm un krizantēmām. Jūs arī varat pasūtīt pie mums dārgiem Jums cilvēkiem ziedu un saldumu pušķus, izsmalcinātās augļu kompozīcijas. Operatīva piegāde strādā katru dienu un tiek īstenota pat nakts laikā.

2
+371 200 303 06
Strādājam visos svētkos! 24/7
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. ❶ Iemesls: līgo

Iegādāties Līgo pušķi ar piegādi Rīgā un citās Latvijas pilsētās

Līgo ir latviešu nacionālie svētki, ko atzīmē no 23. līdz 24. jūnijam. Skaistie Līgo pušķi, ko varat iegādāties mūsu tiešsaistes veikalā “KROKUS”, būs labākais vieds, kā iepriecināt tuviniekus šajā skaistajā gadskārtā! Mūsu talantīgie floristi pašas skaistākās pļavu puķes noformē skaistās kompozīcijās, kas uzreiz gatavas sūtīšanai adresātiem. Pasūtiet šādus ziedu pušķus mūsu mājaslapā vai sazvanoties ar mūsu operatoriem.

LAPPUSES: 1Nākamā
Parādīts 1 - 22 (kopā 22)
LĪGO pa Rīgu - vidējs novērtējums 5 no 5 (pamatojoties uz 4 lietotāju atsauksmēm)
JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā
SVAIGUMA GARANTIJA

Mēs garantējam Jums
100% pasūtīto interneta
veikalā krokus.lv ziedu svaigumu.

VISĀTRĀKĀ PIEGĀDE

Krokus.lv – vienmēr maksimāli ātra un ērta piegāde pasūtījuma dienā.

Drošs online maksājums

Krokus.lv – Jūs vienmēr maksāsiet drošā veidā un Jūsu personas dati būs aizsargāti